Oferta

W tym dziale:

Incentive, wyjazdy integracyjne

Incentive, wyjazdy integracyjne (1)

Incentive a szerzej wyjazdy integracyjne czy wyjazdy motywacyjne mające na celu skuteczne budowanie zespołu - team building, motywowanie, czy budowanie relacji wymagają profesjonalnego przygotowania.

Od miejsca, które powinno być atrakcją samą w sobie, poprzez program szkoleniowy, integracyjny, konferencyjny, taki który daje pewność uzyskania założonych efektów. Gospodarstwo Agroturystyczne Ściernisko jest przygotowane na przyjęcie Państwa zespołu.

Zobacz artykuły...
Wczasy z dziećmi, wakacje z rodziną

Wczasy z dziećmi, wakacje z rodziną (7)

Wczasy z dziećmi to przygoda i czas który powinno się spędzić na budowaniu wartościowych relacji.

Wakacje z rodziną w gospodarstwie agroturystycznym na Kaszubach pełne przygód i dobrej atmosfery dadzą wam siłę na cały rok.

Zobacz artykuły...
Zielone szkoły w Ściernisku

Zielone szkoły w Ściernisku (1)

W gospodarstwie Agroturystycznym Ściernisko na Kaszubach organizujemy zielone szkoły.

Zielona szkoła – forma realizacji programu nauczania w szkole (najczęściej w szkole podstawowej), w trakcie kilkudniowego wyjazdu całego oddziału wraz z nauczycielami do miejscowości posiadających walory przyrodnicze lub uzdrowiskowe. Wyjazd powinien stanowić kontynuację zajęć prowadzonych w trakcie normalnego toku nauczania.

Zobacz artykuły...
Wczasy dla seniora

Wczasy dla seniora (1)

Dedykowana oferta wczasów dla seniora w Gospodarstwie Agroturystycznym na Kaszubach, Ściernisko - zaprasza.

Zapraszamy na wczasy zdrowotne dla seniora. Nasz ośrodek położony w gmienie Rytel pośród przepięknych lasów opodal rzeki Brdy to idealne miejsce na aktywny wypoczynek.

Zobacz artykuły...

Dzień farmerski

Ściernisko na Kaszubach by Ściernisko na Kaszubach

Mało kto już wie jak wygląda życie na wsi, czy jak nazywa się sprzęt potrzebny gospodarzowi.

Czytaj dalej...

Dzień surwiwalowy

Ściernisko na Kaszubach by

Zastanawiacie się Państwo gdzie na wakacje z dziećmi? Otóż tylko w agroturystyce Ściernisko dane Wam będzie przeżyć prawdziwą przygodę. Czy uda się współczesnej rodzinie poradzić sobie w lesie, na polanie czy w mieście bez prądu, telefonu i komputera?

Czytaj dalej...

Wczasy dla seniorów, wypoczynek dla seniora 50+ 60+ 70+

Zespół Ściernisko by

Kiedy nie musimy już codziennie rano wstawać do pracy, pojawia się czas na wypoczynek dla seniora. Jest to czas by zadbać o swoje zdrowie i aktywność, ale również na to by podróżować i zwiedzać tak piękne miejsca jak Kaszuby. Dlatego zapraszamy Państwa do naszej agroturystyki “Ściernisko” z bogatym programem wypoczynku dla seniora.

Zapewniamy wspaniały wypoczynek jak również odpowiednią, dla utrzymania dobrego stanu zdrowia, dzienną dawkę ruchu. Zadbamy o Państwa kondycję psychiczną i fizyczną. Dzięki temu możemy Państwa zapewnić, że efektem będzie poprawa zdrowia i kondycji. Mamy nadzieję że nasza oferta dla seniorów 50+ 60+ 70+ pozwoli nacieszyć się wolnym czasem w doborowym towarzystwie za niewielką cenę.

Niska cena jest naszym dużym atutem.

Zapraszamy na aktywny wypoczynek,podczas których będą Państwo mieli okazje na codzienne spacery, czy też marsze nordic-walking.

 

Podczas wczasów dla seniorów nie zabraknie różnorakich warsztatów bez których wypoczynek dla seniora nie jest atrakcyjny. Zespół Gospodarstwa Agroturystycznego Ściernisko przygotował dla Państwa szereg zajęć takich jak: jak warsztaty z pszczelarzem, florystyczne, garncarskie czy zabawa w Masterchefa.  

Warsztaty florystyczne

Warsztaty z pszczelarzem

Warsztaty garncarskie

Masterchef

Potańcówka

Ognisko z kiełbaskami i śpiewem

Zumba

Nordic walking

Spływy kajakowe

Gry i zabawy typu: szachy, krzyżówki, kalambury, bingo 

Dla bardziej aktywnych seniorów przygotowaliśmy spływy kajakowe i zumbę. Zaproponujemy Państwu zajęcia grupowe podczas, których będzie możliwość gry w szachy, bingo czy kalambury oraz rozwiązywanie krzyżówek.

Mamy tą świadomość, że lubią Państwo tańczyć i śpiewać, dla tego każdy dzień wczasów dla seniorów u nas zakończymy ogniskiem ze śpiewem lub potańcówką.

Program jednak to nie wszystko, oprócz aktywnego wypoczynku będą Państwo mieli możliwość skosztować smacznych i domowych posiłków, a na deser do kawy czy herbaty zjeść kawałek swojskiego ciasta.

W trakcie pobytu u nas, kiedy to będą Państwo przebywać pośród naszych zwierząt i w klimacie Polskiej wsi, zapewne wrócą wspomnienia z młodych lat.  

Nordic Walking dla seniorów

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS