Oferta

W tym dziale:

Incentive, wyjazdy integracyjne

Incentive, wyjazdy integracyjne (1)

Incentive a szerzej wyjazdy integracyjne czy wyjazdy motywacyjne mające na celu skuteczne budowanie zespołu - team building, motywowanie, czy budowanie relacji wymagają profesjonalnego przygotowania.

Od miejsca, które powinno być atrakcją samą w sobie, poprzez program szkoleniowy, integracyjny, konferencyjny, taki który daje pewność uzyskania założonych efektów. Gospodarstwo Agroturystyczne Ściernisko jest przygotowane na przyjęcie Państwa zespołu.

Zobacz artykuły...
Wczasy z dziećmi, wakacje z rodziną

Wczasy z dziećmi, wakacje z rodziną (7)

Wczasy z dziećmi to przygoda i czas który powinno się spędzić na budowaniu wartościowych relacji.

Wakacje z rodziną w gospodarstwie agroturystycznym na Kaszubach pełne przygód i dobrej atmosfery dadzą wam siłę na cały rok.

Zobacz artykuły...
Zielone szkoły w Ściernisku

Zielone szkoły w Ściernisku (1)

W gospodarstwie Agroturystycznym Ściernisko na Kaszubach organizujemy zielone szkoły.

Zielona szkoła – forma realizacji programu nauczania w szkole (najczęściej w szkole podstawowej), w trakcie kilkudniowego wyjazdu całego oddziału wraz z nauczycielami do miejscowości posiadających walory przyrodnicze lub uzdrowiskowe. Wyjazd powinien stanowić kontynuację zajęć prowadzonych w trakcie normalnego toku nauczania.

Zobacz artykuły...
Wczasy dla seniora

Wczasy dla seniora (1)

Dedykowana oferta wczasów dla seniora w Gospodarstwie Agroturystycznym na Kaszubach, Ściernisko - zaprasza.

Zapraszamy na wczasy zdrowotne dla seniora. Nasz ośrodek położony w gmienie Rytel pośród przepięknych lasów opodal rzeki Brdy to idealne miejsce na aktywny wypoczynek.

Zobacz artykuły...

Dzień surwiwalowy

Ściernisko na Kaszubach by

Zastanawiacie się Państwo gdzie na wakacje z dziećmi? Otóż tylko w agroturystyce Ściernisko dane Wam będzie przeżyć prawdziwą przygodę. Czy uda się współczesnej rodzinie poradzić sobie w lesie, na polanie czy w mieście bez prądu, telefonu i komputera?

Czytaj dalej...

Wczasy dla seniorów, wypoczynek dla seniora 50+ 60+ 70+

Zespół Ściernisko by

Kiedy nie musimy już codziennie rano wstawać do pracy, pojawia się czas na wypoczynek dla seniora. Jest to czas by zadbać o swoje zdrowie i aktywność, ale również na to by podróżować i zwiedzać tak piękne miejsca jak Kaszuby. Dlatego zapraszamy Państwa do naszej agroturystyki “Ściernisko” z bogatym programem wypoczynku dla seniora.

Zapewniamy wspaniały wypoczynek jak również odpowiednią, dla utrzymania dobrego stanu zdrowia, dzienną dawkę ruchu. Zadbamy o Państwa kondycję psychiczną i fizyczną. Dzięki temu możemy Państwa zapewnić, że efektem będzie poprawa zdrowia i kondycji. Mamy nadzieję że nasza oferta dla seniorów 50+ 60+ 70+ pozwoli nacieszyć się wolnym czasem w doborowym towarzystwie za niewielką cenę.

Niska cena jest naszym dużym atutem.

Zapraszamy na aktywny wypoczynek,podczas których będą Państwo mieli okazje na codzienne spacery, czy też marsze nordic-walking.

 

Podczas wczasów dla seniorów nie zabraknie różnorakich warsztatów bez których wypoczynek dla seniora nie jest atrakcyjny. Zespół Gospodarstwa Agroturystycznego Ściernisko przygotował dla Państwa szereg zajęć takich jak: jak warsztaty z pszczelarzem, florystyczne, garncarskie czy zabawa w Masterchefa.  

Warsztaty florystyczne

Warsztaty z pszczelarzem

Warsztaty garncarskie

Masterchef

Potańcówka

Ognisko z kiełbaskami i śpiewem

Zumba

Nordic walking

Spływy kajakowe

Gry i zabawy typu: szachy, krzyżówki, kalambury, bingo 

Dla bardziej aktywnych seniorów przygotowaliśmy spływy kajakowe i zumbę. Zaproponujemy Państwu zajęcia grupowe podczas, których będzie możliwość gry w szachy, bingo czy kalambury oraz rozwiązywanie krzyżówek.

Mamy tą świadomość, że lubią Państwo tańczyć i śpiewać, dla tego każdy dzień wczasów dla seniorów u nas zakończymy ogniskiem ze śpiewem lub potańcówką.

Program jednak to nie wszystko, oprócz aktywnego wypoczynku będą Państwo mieli możliwość skosztować smacznych i domowych posiłków, a na deser do kawy czy herbaty zjeść kawałek swojskiego ciasta.

W trakcie pobytu u nas, kiedy to będą Państwo przebywać pośród naszych zwierząt i w klimacie Polskiej wsi, zapewne wrócą wspomnienia z młodych lat.  

Nordic Walking dla seniorów

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS