Warsztaty dla szkół i przedszkoli

Wszystkie grupy dziecięce zapraszamy na różnego rodzaju warsztaty, które możemy przygotować dla klas I-IV oraz oraz przedszkoli.

Szczególnie zapraszamy na:

dzien-indianskiej-przygody-agroturystyka-sciernisko

Wioskę Indiańską

w maju, czerwcu oraz we wrześniu i październiku

Zapraszamy dzieci z okolicznych szkół i przedszkoli na spotkanie z Wielkim Wodzem w prawdziwym namiocie indiańskim Tipi. Wielki Wódz nada dzieciom prawdziwe Indiańskie Imiona. Będzie można zrobić totemy indiańskie, pióropusze, instrumenty muzyczne, wziąć udział w tańcach indiańskich i nauczyć się indiańskich okrzyków. Dzieci będą uczyć się strzelać z łuku, jak i odbędą przejażdżkę konną.

dzien-kuchcika-agroturystyka-sciernisko

Wioskę Wielkanocnego Zająca

w okresie świąt wielkanocnych

Jest to czas, w którym dzieci ze szkół i przedszkoli oraz rodzinki z dziećmi będą mogły spotkać prawdziwego Wielkanocnego Zająca, uczestniczyć w warsztatach zdobienia wielkanocnych jajek i stroików, spotkać się króliczą rodzinką w zagrodzie.

IMG_20191128_092758638

Wioskę Mikołaja

w okresie Bożego Narodzenia

W tym czasie zapraszamy rodzinki z dziećmi w czasie weekendów a przedszkola i szkoły w pozostałe dni tygodnia na spotkanie ze świętym Mikołajem wraz z pasowaniem na pomocnika Świętego, pieczenie pierniczków, spotkanie z zaprzęgiem Mikołaja oraz, a także pisanie listów do Mikołaja warsztaty zdobienia bombek i stroików

dzien-farmerski-agroturystyka-sciernisko

oraz inne warsztaty, które przygotowujemy pod indywidualne zamówienie (np. warsztaty kuchcika, farmera, małego ekologa czy przyrodnika)