Gospodarze – rodzinna Agroturystyka Ściernisko na wakacje!

gospodarze-sciernisko-01

Gospodarze osady

Gospodarzami Osady Borowiackiej Ściernisko, położonej na malowniczych Kaszubach, jesteśmy my – Sławek i Marlena oraz czwórka naszych dzieci.

Stworzyliśmy tutaj Gościniec, by nasze dzieci bawiły się tak, jak nasi dziadkowie, a nasi Goście znaleźli spokój i wytchnienie od pędu wielkiego miasta. To tu, w maleńkiej wsi zatopionej w Borach Tucholskich, odkrywamy siebie i świat na nowo. Nadajemy rzeczom i miejscom nowe znaczenia. Nasza osada mieści się w samym środku lasu – a las pozwolił nam wrócić do korzeni.

Agroturystyka na Kaszubach — wypoczynek jak dawniej

Pamiętacie ten moment, gdy, będąc dziećmi na wakacjach, beztrosko biegaliśmy boso po ściernisku? 
Nie czuliśmy wtedy, że wystająca z ziemi słoma kłuje delikatną skórę wokół kostek.
Ważna była dla nas wtedy tylko
swoboda, beztroska i wiatr we włosach!

gospodarze-sciernisko-02

Kaszuby na wakacje i nie tylko

My, Gospodarze, gdy pierwszy raz stanęliśmy w miejscu, gdzie dziś jest Ściernisko, wiedzieliśmy, jakie miejsce chcemy stworzyć. Osada Ściernisko to miejsce dzikie, ale komfortowe, przestronne i wygodne. Nasycone zielenią, dające okazję do zatrzymania i wytchnienia.

Agroturystyka inna niż wszystkie

Uczucie towarzyszące pobytowi u nas w zamyśle ma równać się właśnie temu uwalniającemu momentowi, gdy jako dzieciak biegasz po ściernisku. Nad Twoją głową jest tylko błękitne niebo i chmury, które przypominają Ci zwierzęta i postaci. Twoją skórę smaga czyste i ciepłe powietrze. Twoje oczy obejmują niekończące się i odkrywcze horyzonty.