Rodzinne wakacje na wsi – Agroturystyka Ściernisko

Na wczasy z dziećmi wybieramy się co rok. Wakacje z rodziną są po to, żeby odpocząć i budować relacje rodzinne. Jednak nie każde miejsce nadaje się na wakacje z rodziną

Jako rodzice czwórki dzieci wiele razy zastanawialiśmy się, gdzie wyjechać na wakacje z rodziną. Wiemy, że wiele rodzin z dziećmi myśli podobnie. Dlatego stworzyliśmy Gospodarstwo Agroturystyczne Ściernisko, gdzie wakacje obfitują w wiele atrakcji.

Tygodniowy program animacji na wakacje 2021

dzien-survivalowy-agroturystyka-sciernisko

Dzień Survivalowy

Czy uda się współczesnej rodzinie poradzić sobie w lesie na polanie — bez prądu, telefonu i komputera? Wiele osób zapewne myśli, że się nie da. My udowodnimy, iż nie jest to takie trudne! A dodatkowo, można się jeszcze świetnie bawić całą rodziną! To prawdziwa gratka dla miłośników atrakcji dla dzieci w Polsce. Nasi mali goście będą mieli możliwość znaleźć skarb wykrywaczem metalu i wypłukiwać złoto w rzece.

Nie obędzie się bez podchodów, zaszyfrowanych wiadomości, budowania szałasów czy strzelania z wiatrówki. Udowodnimy, że wczasy na wsi nie będą nudne! A to wszystko zakończymy prawdziwą biesiadą przy przygotowanym przez dzieci ognisku. Tak przeżyty dzień wszyscy zapamiętają na długo.

dzien-aktywego-wypoczynku-agroturystyka-sciernisko

Dzień Aktywnego Wypoczynku

Słoneczny dzień trzeba spędzić aktywnie pośród przyrody. Podczas wczasów z dziećmi w naszym gospodarstwie agroturystycznym jest taka możliwość. I nie ma możliwości, aby ktoś się nudził. Ten dzień to atrakcje dla dzieci takie jak: przeciąganie liny, skoki w workach, wyścigi na skrzynkach, wyścigi na nartach wieloosobowych czy wyścig gąsienic.

Po takich wczasach na wsi na wszystkich twarzach będzie jeszcze więcej uśmiechu! Wiele radości dostarczą Wam także spacery w kuli wodnej, zamek dmuchany, zawody sumo, wyścigi w butach klauna czy siatka balonowa i uni mop. Tak radosny i aktywny dzień zakończymy ogniskiem z kiełbaskami, aby nabrać trochę sił po spalonych kaloriach.

dzien-indianskiej-przygody-agroturystyka-sciernisko

Dzień Indiańskiej Przygody

Agroturystyka i Indianie? Dlaczego nie! W XXI wieku coraz trudniej jest wrócić do czasów historycznych. My jednak zabierzemy Was do świata Indian. Wielki Wódz nada imiona wszystkim dzieciom, a Państwa pociechy nauczą się robić pióropusze i totemy, rzucać lassem, strzelać z łuków, polować na bizony i lepić z gliny. Tradycyjnie Wielki Wódz zaprosi Was na wyścig jaszczurek. Wakacje z rodziną w Polsce mogą być egzotyczne.

dzien-farmerski-agroturystyka-sciernisko

Dzień Farmerski

Mało kto już wie, jak wygląda życie na wsi czy jak nazywa się sprzęt potrzebny gospodarzowi. W naszej agroturystyce zorganizujemy wam farmerską przygodę. Dzieci będą miały możliwość wziąć udział w obrządku, nakarmić nasze zwierzęta czy zobaczyć maszyny rolnicze. Będzie można przejechać się konno, poskakać na sianie i pojechać wozem ciągniętym przez traktor. Zwieńczeniem tego dnia będzie wspólne pieczenie świeżych bułeczek. Wakacje z rodziną w Polsce nie będą nudne!

dzien-kuchcika-agroturystyka-sciernisko

Dzień Kuchcika

Każde dziecko wie, że najlepiej zje, kiedy z mamą lub babcią w kuchni upichci coś dobrego. Prawdziwy kuchcik powinien mieć czapkę, dlatego nasze kuchcikowe zajęcia zaczniemy od zrobienia czapek kucharskich. Następnie każdy będzie mógł upiec swoją bułkę, zrobić masło, upiec pizzerki oraz przepyszne ciasteczko. Tego dnia każde dziecko będzie mogło zjeść do woli to, co samo przygotowało. I poczęstować tymi przysmakami swoich najbliższych! Pyszne wczasy z dziećmi czas zacząć!

dzien-rycerski-agroturystyka-sciernisko

Dzień Rycerski

Od wieków się rzecz nie zmienia. Dziewczynki chcą być księżniczkami, a chłopcy rycerzami. Podczas waszych wczasów na wsi, zabierzemy Was w taki rycerski świat. Będziecie mogli zrobić koronę i miecz. Spotkacie prawdziwych rycerzy i pomożecie w poszukiwaniu zagubionego misia. Przeżyjecie także obronę zamku, który najpierw będzie trzeba zbudować. Rycerskie atrakcje dla dzieci w Polsce!