Wieczory Panieńskie i Kawalerskie w Agroturystyce Ściernisko

pexels-davide-de-giovanni-3171805

Wieczór Panieński na Kaszubach

Organizacja wieczoru panieńskiego to prawdziwe wyzwanie. W końcu jest to ostatni moment na szaleństwo przyszłej Panny Młodej i pożegnanie jej wolnego stanu. Jak zaplanować wieczór panieński, aby uniknąć chaosu i nudy? Jak zapewnić Pannie Młodej i jej towarzyszkom szampańską zabawę? My zapewnimy niezapomniane wrażenia, pełną dyskrecję oraz brak niepotrzebnego stresu i problemów.

pexels-inga-seliverstova-3394310

Tematyczny Wieczór Panieński

Zorganizujemy imprezę w jednym z wybranych stylów: hawajskim, hiszpańskim, Moulin Rouge, cocktail party, pin up girl, glam diva. Przygotujemy wystawną kolację i lekkie przekąski na zimno i na ciepło. Zorganizujemy obsługę barmana i pokaz barmański. Poprowadzimy warsztaty np. tworzenia kosmetyków naturalnych, florystyczne, decoupage, malowania ceramiki, lepienia z gliny. Możemy również zapewnić gadżety w wybranej tematyce, jak i różne gry i zabawy. Cały program Wieczoru Panieńskiego oraz cenę dostosujemy do indywidualnych potrzeb i pomysłów naszych gości.

pexels-helena-lopes-708440

Wieczór Kawalerski na Kaszubach

Wieczór Kawalerski ma niezwykle duże znaczenie dla przyszłych Panów Młodych. W końcu to ostatni moment na bezkarne szaleństwo. Oczywiście nie każdy mężczyzna wyznaje zasadę, iż tego wieczoru trzeba dać z siebie wszystko. Mimo to, każdy Pan Młody zasługuje na uczczenie ostatniego wieczoru wolności bawiąc się w najlepszym męskim towarzystwie.

pexels-luis-quintero-1857732

Tematyczny Wieczór Kawalerski

Jak zorganizować wieczór kawalerski, który na długo zapadnie w pamięć Panu Młodemu i gościom? My to wiemy i chętnie podejmiemy się wyręczenia Was w przygotowaniach. Możemy zorganizować rozgrywki paint-balla, zawody sumo, wypad pod namioty lub nocowanie w tipi wraz z indiańskimi wyzwaniami. Poprowadzimy też różnego rodzaju gry terenowe i zabawy. A może chcecie przeżyć prawdziwy survival? To wszystko jest w zasięgu Waszej ręki. Cały program Wieczoru Kawalerskiego oraz cenę dostosujemy do indywidualnych potrzeb i pomysłów naszych gości.