Eventy firmowe i wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne, czy szerzej turystyka motywacyjna znana również pod angielskim słowem Incentive, to świetne narzędzie dla firm dbających o swoich pracowników.

Przeszkolony i zżyty ze sobą na wyjeździe integracyjnym zespół może olśnić pracodawcę swoją skutecznością i zaangażowaniem. Aby zapewnić warunki potrzebne do spotkań integracyjnych przygotowaliśmy cały zestaw aktywności od atrakcji typu paint-ball po szkolenia i warsztaty team-buildingowe.

Co oferujemy na wyjeździe integracyjnym

Wiemy, że firmy inwestujące w Incentive mają określone wyobrażenie co do zawartości programu wyjazdu integracyjnego. Poniżej przedstawiamy podstawowe aktywności które możemy zaproponować.

Nasz zespół dbający o wyjazdy integracyjne przygotuje program który będzie odpowiadał potrzebom Państwa firmy.

Ściernisko – Gospodarstwo agroturystyczne – Kaszuby nad Brdą

Nie mniej ważną rzeczą od programu integracji jest otoczenie w którym organizujemy wyjazd integracyjny czy wyjazd motywacyjny.

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne położone jest w środku lasu, nad urokliwą rzeką Brdą. Mamy dostęp do własnej plaży i atrakcji wodnych. W takim otoczeniu nic nie będzie rozpraszało uczestników wyjazdu integracyjnego, a warunki do aktywności fizycznych od spływów poprzez paint-ball, aż do rajdów quadami mamy idealne.  

Szukasz miejsca, w którym możesz zintegrować zespół, z którym pracujesz?

Nie szukaj dalej, właśnie znalazłeś. Podejmij decyzję.

Zapraszamy do współpracy firmy. Zadowolenie Twoich pracowników z pobytu u nas będzie owocowało w efektywność wykonywania pracy.