Eventy firmowe i wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, to świetne narzędzie dla firm dbających o swoich pracowników. Wspólne wyjazdy pracowników pozwalają naładować akumulatory do dalszej pracy!

Zintegrowany zespół może olśnić pracodawcę skutecznością i zaangażowaniem w działanie. Przygotowaliśmy cały zestaw aktywności od atrakcji typu paintball po szkolenia i warsztaty team-buildingowe, by w dobrej atmosferze motywować do działania.

organizacja wyjazdu integracyjnego

Wyjazdy integracyjne – organizacja

Wiemy, że firmy inwestujące w imprezy motywacyjne od programu wyjazdu integracyjnego oczekują konkretów.  Nasz zespół, organizujący wyjazdy integracyjne, przygotuje program, który będzie odpowiadał potrzebom Państwa firmy.

Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

wyjazdy integracyjne

Ściernisko – Gospodarstwo agroturystyczne – Kaszuby nad Brdą

Otoczenie, w którym ma miejsce impreza integracyjna, jest tak samo ważne, jak jej program.

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne położone jest w środku lasu, nad urokliwą rzeką Brdą. Mamy dostęp do własnej plaży i atrakcji wodnych. W takim otoczeniu nic nie będzie rozpraszało uczestników wyjazdu integracyjnego. Mamy też doskonałe warunki do aktywności fizycznych. Polecamy spływy kajakowe, paintball .

Szukasz miejsca, w którym możesz zintegrować swój zespół?

Nie szukaj dalej, właśnie znalazłeś.

rezerwacja