Śluby plenerowe, wesela i przyjęcia

Ślub i wesele to najbardziej wyjątkowy dzień w życiu. Chcemy celebrować go z rodziną i najbliższymi. Wiemy, że organizacja wesel jest bardzo skomplikowana. By ten dzień był jak z bajki, trzeba zadbać o wiele szczegółów. Gospodarstwo agroturystyczne Ściernisko zapewnia nie tylko miejsce z wyjątkową atmosferą. Służymy też radami. Organizacja wesela na wsi nigdy nie była prostsza!

wesele

Nasza oferta weselna to:

  • Wynajem Sali
  • Dowóz gości weselnych
  • Specjalne menu
  • Oprawa muzyczna
  • Opieka nad dziećmi i animacje
  • Fotograf i kamerzysta
  • Ślub i wesele w plenerze
  • Nocleg

IMG_20220515_123121

Sala weselna na Kaszubach

Jednym z kluczowych zadań jest wynajęcie sali weselnej. Ściernisko dysponuje nową salą bankietową. Wnętrze może zostać specjalnie zaaranżowane, w zależności od sugestii i życzeń pary młodej. Ślub czy wesele w plenerze? Nie będzie problemu z przeniesieniem imprezy na zewnątrz.

Wesele_Sciernisko_Kaszuby_1 of 24

Menu weselne - przygotowanie

Gospodarstwo Agroturystyczne Ściernisko oferuje przygotowanie menu weselnego. Goście muszą mieć siłę na zabawę do białego rana, a dobre jedzenie to również dobre samopoczucie. Wśród potraw między innymi: bitki schabowe w sosie kurkowym, mięso po królewsku z pomidorem, porem i ziemniakami w sosie majonezowo-serowym, rolada z karkówki nadziewana morelą oraz domowy rosół ze swojskim makaronem.

Nasze menu sprawdzisz tutaj!

Wesele_Sciernisko_Kaszuby_28 of 25

Wesele na wsi - oprawa muzyczna

Doskonała oprawa muzyczna to podstawa udanej zabawy. Oferujemy możliwość skorzystania z usługi zespołów muzycznych, DJ'a czy też wodzireja. Preferencje muzyczne Państwa Młodych uzgadniamy zawsze indywidualnie.

Ściernisko oferuje także szereg usług dodatkowych: dowóz gości weselnych, opieka nad dziećmi, animacje w czasie imprezy czy rezerwacja noclegu. Proponujemy także usługi profesjonalnych fotografów i kamerzystów.

Dobra atmosfera i radosne wspomnienia Pary Młodej i gości to dla nas podstawa.

Marzysz o wyjątkowym weselu? Na Kaszubach w gospodarstwie agroturystycznym Ściernisko spełnimy Twoje marzenia.
Przeczytaj nasze menu, a poczujesz przedsmak tego czego będziesz mógł zakosztować na wymarzonym weselu.

rezerwacja