Zielone szkoły

Super User Napisane przez 

(1 głos)
Warsztaty Garncarskie w Gospodarstwie Agroturystycznym na Kaszubach - Ściernisko Warsztaty Garncarskie w Gospodarstwie Agroturystycznym na Kaszubach - Ściernisko fot: Ściernisko

Moc przygód i atrakcji dla szkół i grup zorganizowanych w gospodarstwie agroturystycznym “Ściernisko” na Kaszubach. Organizujemy zielone szkoły. Zapraszamy na wielką przygodę uczniów, dzieci i młodzież w różnym wieku i ze wszystkich stron Polski.

Nasze gospodarstwo to miejsce przyjazne naturze, które posiada warunki sprzyjające ekologii. Przygotowaliśmy specjalną ofertę na Zielone Szkoły i wycieczki szkolne.

Specjalnie dla Was organizujemy różnorodne całodzienne programy dostosowane do wieku i zapotrzebowania dzieci uczestniczących w zielonych szkołach.

Cennik
Nocleg - 25 zł
Obiad - 15 zł
Obiad - 10 zł - przedszkola
Śniadanie - 10 zł
Kolacja - 10 zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Ściernisko to wspaniałe miejsce na organizację wycieczek, biwaków, obozów, rekolekcji z atrakcyjnym programem pozwalającym na poznanie się i integrację grupy, zdobycie nowych przyjaźni, odkrywanie potencjału dzieci i młodzieży oraz rozwój zainteresowań.

Zaplanuj z nami jednodniowy wypad z grupą lub kilkudniową Zieloną Szkołę a także biwak weekendowy czy obóz na naszym polu namiotowym nad samą rzeką.

Zapewnimy Wam aktywny wypoczynek, który wszyscy uczestnicy zapamiętają na długo.

Oto nasze atrakcje, które umilą Wam pobyt w agroturystyce “Ściernisko”:

 zamek dmuchany

 quad

 zawody sumo

 wyścig gąsienic

 kula wodna

 Paint Ball

 chusta animacyjna

 zawody sportowe

 strzelanie z łuku

 zajęcia plastyczne

 bańki mydlane

 uni-mop

 siatka balonowa

 spływy kajakowe

 dyskoteki z karaoke

Dzięki unikalnemu położeniu w uroczym miejscu, w środku lasu, w pobliżu Borów Tucholskich na Kaszubach nad rzeką Brdą organizujemy ekologiczną zieloną szkołę nastawioną na przekazanie wiedzy umiejętności oraz budowanie relacji w grupie.

Dzieci przebywające na Zielonej szkole spędzają czas na zabawach integracyjnych, poznawaniu dzikiej przyrody, uczeniu się przydatnych życiowo umiejętności jak np.: podstawy gotowania - Dzień małego kucharza.

Nasza oferta dla szkół na zieloną szkołę jest zbudowana modułowo. W zależności od czasu trwania Zielonej szkoły dobieramy wraz z przedstawicielami szkoły punkty programu tak aby jak najlepiej dopasować je do możliwości i oczekiwań dzieci i nauczycieli.

 

Zielona szkoła, zielone szkoły

Zielona szkoła – to forma realizacji szkolnego programu nauczania, prowadzona w trakcie kilkudniowego wyjazdu klasy bądź kilku klas wraz z nauczycielami do miejscowości posiadających walory przyrodnicze lub uzdrowiskowe. Wyjazd powinien stanowić kontynuację zajęć prowadzonych w trakcie normalnego toku nauczania i być poszerzony o atrakcyjne programowo elementy takie jak: zajęcia integracyjno socjalizacyjne np team building - budujące relacje w grupie, zajęcia przyrodniczo ekologiczne zajęcia ruchowe i sprawnościowe.
Ostatnio zmienianypiątek, 15 marzec 2019 15:43
Summer Grill

Imprezy Wesela

Już od 150 zł za osobę

Menu Będzie naprawdę smacznie.
Wesela i imprezy okolicznościowe
organizujemy od września do czerwca.

 • Bitki schabowe

  z sosem kurkowym
 • Kotlet schabowy

  zapiekany z pieczarkami i serem
 • Rolada z karkówki

  nadziewana morelą
 • Kotlet

  z piersi kurczaka
 • Zrazy ze schabu

 • Rosół

Szczegóły tutaj...