Gdzie na wczasy z dziećmi, wakacje z rodziną

Ściernisko/Red Napisane przez  Ściernisko/Red

(1 głos)
Dzieci przygotowują wędkę nad jeziorem. Piękny wakacyjny letni agroturystyczny pejzaż. Dzieci przygotowują wędkę nad jeziorem. Piękny wakacyjny letni agroturystyczny pejzaż. Zdjęcie Alfred Schrock - Unsplash

Na wczasy z dziećmi wybieramy się co rok. Wakacje z rodziną są po to, żeby odpocząć i budować relacje rodzinne. Nie każde miejsce nadaje się na wakacje z rodziną.

Jako rodzice czwórki dzieci wiele razy zastanawialiśmy się gdzie na wakacje z rodziną i stworzyliśmy Gospodarstwo Agroturystyczne Ściernisko.

Wczasy z dziećmi Miejsce przyjazne dzieciom i rodzinom

Wczasy z dziećmi są po to, aby wypoczywać, świętować, "ładować akumulatory" i budować pozytywne relacje w rodzinie. Podczas wakacji z rodziną potrzebujemy spokoju, swobody i tego, żeby ktoś zdjął z nas część obowiązków.

Zespół pomagający spędzić wakacje z rodziną rozumie jakie stoją przed nim zadania. Że wypoczęci i zrelaksowani rodzice z przyjemnością spędzą czas z dziećmi, dlatego przygotowując wczasy z dziećmi mocno dbamy o czas na wypoczynek dla rodziców. Zaopiekujemy się Tobą i Twoimi dziećmi.

Ostatnio zmienianysobota, 02 marzec 2019 16:30
Summer Grill

Imprezy Wesela

Już od 150 zł za osobę

Menu Będzie naprawdę smacznie.
Wesela i imprezy okolicznościowe
organizujemy od września do czerwca.

 • Bitki schabowe

  z sosem kurkowym
 • Kotlet schabowy

  zapiekany z pieczarkami i serem
 • Rolada z karkówki

  nadziewana morelą
 • Kotlet

  z piersi kurczaka
 • Zrazy ze schabu

 • Rosół

Szczegóły tutaj...