Urodzinki na Ściernisku

(0 głosów)
Urodzinki na Ściernisku. Dzieci bawią się z kucykiem. Urodzinki na Ściernisku. Dzieci bawią się z kucykiem. fot. Gospodarstwo Agroturystyczne Ściernisko na Kaszubach

Wśród najwspanialszych wspomnień dzieciństwa na czele są te z urodzin. Dla naszych pociech ważne jest, że są w centrum uwagi i spędzają urodziny z najbliższymi. Choć udane prezenty to podstawa to nie są jedynym, kluczowym elementem.

Decydując się na organizację większej imprezy urodzinowej trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Przyda się wtedy wsparcie radami doświadczonych osób. Takie można znaleźć w "Ściernisku". Gospodarstwo agroturystyczne na Kaszubach jest położone dwieście metrów od Brdy, w środku lasu. Chętnie zorganizujemy urodzinki weekendowe dla Twojej pociechy zapewniając noclegi, wyżywienie i pełno animacji.

Moc atrakcji urodzinowych – co oferujemy organizując urodziny

Plan jest najważniejszy w organizacji każdej imprezy. Warto zacząć go tworzyć na kilka dni przed urodzinami. Poprzez kontakt telefoniczny lub bezpośredni, na miejscu można ustalić datę i czas spotkania oraz ilość gości. Można także indywidualnie uzgodnić kwestię animacji, np. w postaci specjalnych konkursów dla dzieci lub pozostawić to w rękach gospodarzy.

"Ściernisko" dysponuje dużą salą bankietową. W zależności od życzeń można ją specjalnie zaaranżować, na przykład w konkretnej tematyce imprezy. W przypadku dobrej pogody urodziny można przenieść w plener. Gospodarstwo ma dużą powierzchnię. Wiadomo, że najmłodsi mają w sobie mnóstwo energii, więc to dla nich możliwość do wyszalenia się. To także okazja dla dzieci, by zobaczyć wiele zwierząt, chociażby takie jak zające, sarny i inne.

Zaplecze gastronomiczne pozwala na przygotowanie specjalnego menu na miejscu. Od przekąsek przez dania gorące, po tort. Z rodziców spada tym samym obowiązek przygotowania jedzenia. Oczywiście mogą także sami zasugerować potrawy.

Sami dorośli także znajdą coś dla siebie – podczas gdy animatorzy zaopiekują się najmłodszymi, rodzice będą mogli odpocząć od codziennego pośpiechu lub poświęcić czas aktywnościom fizycznym. Gospodarze “Ścierniska” w międzyczasie zadbają o bezpieczeństwo pociech.

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami przygotowanymi przez zespół Gospodarstwa Agroturystycznego Ściernisko.

Ostatnio zmienianysobota, 23 marzec 2019 17:44
Więcej w tej kategorii: Agroturystyka