Długi weekend na Ściernisku

(0 głosów)

Długi weekend majowy to chwila kiedy możemy odpocząć od ciężkiej pracy, z dala od cywilizacji. Dlatego ten weekend najlepiej spędzić w Agroturystyce Ściernisko na Kaszubach, w pachnącym lesie, nad rzeką Brdą, daleko od miasta, będziecie mogli Państwo skorzystać z licznych atrakcji, które przygotowaliśmy dla Was i Waszych rodzin.

Zarówno dzieci jak i dorośli znajdą w naszych atrakcjach coś dla siebie. W czasie całego długiego weekendu zadbamy o to byście Państwo zapomnieli o wszelkich zmartwieniach i mogli zrelaksować się w otoczeniu pięknej natury a my zaopiekujemy się Waszymi dziećmi.

Dla Dzieciaczków

Zapewnimy tym najważniejszym dla nas gościom moc atrakcji. Będą mogły  pozjeżdżać na zamku dmuchanym, pospacerować w kuli wodnej, pojeździć na quadzie, wziąć udział w zawodach sumo, wyścigach gąsienic czy pościgać się w butach klauna. Nie zabraknie także zabaw dla całych rodzin, takich jak przeciąganie liny, skoki w workach czy rzut workiem z sianem a także gry w siatkówkę balonową

Najmłodsi będą codziennie korzystać z animacji prowadzonych przez animatora. A Państwo możecie mieć pewność, że dzieci są bezpieczne i dobrze spędzają czas.

Dla Rodziców.

Dla rodziców oprócz sporej dawki relaksu, nie zabraknie również atrakcji w postaci warsztatu z tworzenia ekologicznych kosmetyków dla mam, czy zawodów sumo dla tatusiów. Z przyjemnością zaprosimy Państwa do biesiady przy ognisku, ze swojską kiełbaską, aromatycznym bigosem po chłopsku ze śliwką i podgrzybkiem, pieczonym na ognisku regionalnym chlebem ze smalcem oraz naszymi ogóreczkami. Przy tej okazji koniecznie muszą pojawić się w ten długi weekend śpiewy przy ognisku.

 

Terminy długich weekendów 2019:

26-30 kwietnia 2019
2-5 maja 2019
20-23 czerwca 2019

 

Oferta cenowa:

 SEZON ŚREDNI (od 26.04 do 01.05.2019, od 02.05 do 05.05.2019, od 23.06 do 29.06.2018).

Podane ceny zawierają noclegi, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) oraz animacje i atrakcje dla dzieci i dorosłych.

 

Koszt  osobodnia w LEŚNYCH CHATKACH

- osoba dorosła - 200 zł, dziecko do 2 roku życia - gratis, dziecko od 3 do 13 roku życia - 125 zł

Koszt osobodnia w BUDYNKU AGROTURYSTYKI

  • osoba dorosła -  175 zł
  • dziecko do 2 roku życia- gratis
  • dziecko od 3 do 13 roku życia - 110 zł

 Osoby przebywające u nas 14 dni z pełnym wyżej mogą liczyć na 3% zniżki!

Dla stałych klientów korzystne rabaty!!!

Ostatnio zmienianyśroda, 27 marzec 2019 10:22
Więcej w tej kategorii: Atrakcje dla seniorów Agroturystyka