Atrakcje dla seniorów

(0 głosów)
Atrakcje dla seniorów fot. Pixabay

Gospodarstwo Agroturystyczne „Ściernisko” jest również miejscem przyjaznym seniorom. Położenie naszego ośrodka pozwoli spędzić czas pośród lasów i rzeki Brdy w urokliwym i zacisznym miejscu Borów Tucholskich. Co nie oznacza, że nie będzie aktywnie.

Zapraszamy na aktywny wypoczynek podczas, którego będą Państwo mieli okazje na codzienne spacery czy też marsze nordic-walking. Nie zabraknie również różnorakich warsztatów, takich jak warsztaty z pszczelarzem, florystyczne, garncarskie czy zabawa w Masterchefa. Dla bardziej aktywnych seniorów przygotowaliśmy spływy kajakowe i zumbę. Zaproponujemy Państwu zajęcia grupowe podczas, których będzie możliwość gry w szachy, bingo czy kalambury oraz rozwiązywanie krzyżówek.
Mamy tą świadomość, że lubią Państwo tańczyć i śpiewać, dla tego każdy dzień u nas zakończymy ogniskiem ze śpiewem lub potańcówką.

Program jednak to nie wszystko, oprócz aktywnego wypoczynku będą Państwo mieli możliwość skosztować smacznych i domowych posiłków, a na deser do kawy czy herbaty zjeść kawałek swojskiego ciasta.

W trakcie pobytu u nas, kiedy to będą Państwo przebywać pośród naszych zwierząt i w klimacie Polskiej wsi, zapewne wrócą wspomnienia z młodych lat.

 

  1. Warsztaty florystyczne
  2. Warsztaty z pszczelarzem
  3. Warsztaty garncarskie
  4. Masterchef
  5. Potańcówka
  6. Ognisko z kiełbaskami i śpiewem
  7. Zumba
  8. Nordhing-walking
  9. Spływy kajakowe
  10. Gry i zabawy typu: szachy, krzyżówki, kalambury, bingo
Ostatnio zmienianyczwartek, 31 styczeń 2019 14:06
Etykiety :