Atrakcje

(0 głosów)
Ściernisko warsztaty dla dzieci. Kuchnia włoska - PIZZA! Ściernisko warsztaty dla dzieci. Kuchnia włoska - PIZZA! sciernisko.pl

Naszym celem jest zapewnienie Wam i Waszym dzieciom beztroskiej zabawy! Mamy tysiące pomysłów, dlatego na każdy dzień tygodnia przygotowujemy inny plan zabaw.

Szczegółowy program zaplanowanych na każdy dzień atrakcji prześlemy Państwu zaraz po dokonaniu rezerwacji.

Zapewniamy uśmiech, swobodę i pełen profesjonalizm! Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych animatorów!

Zapewniamy uśmiech, swobodę i pełen profesjonalizm! Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych animatorów. Nie boimy się złej pogody! Jeśli nie będziemy mogli wspólnie spędzić czasu na świeżym powietrzu, zorganizujemy doskonałą zabawę w przygotowanej na takie okazje świetlicy. Wypoczynek rodzinny nie jest tylko dla dzieci. Pamiętamy o naszych dorosłych gościach. Od lat organizujemy cieszące się dużym powodzeniem wieczorne spotkania dla Pań i Panów.

Zapraszamy także na zajęcia Nordic Walking, warsztaty garncarskie, warsztaty decoupage, a nawet rozgrywki siatkówki! Chętnie zabierzemy Was także na spływ kajakowy Brdą, podczas którego zakochacie się w naszej cudownej rzece. I najważniejsze: wszystkie proponowane przez nas atrakcje są w cenie pobytu.

Ostatnio zmienianyśroda, 24 styczeń 2018 10:49
Etykiety :
Więcej w tej kategorii: Wesela w nowej sali Oferta dla firm
Summer Grill

Imprezy Wesela

Już od 150 zł za osobę

Menu Będzie naprawdę smacznie.
Wesela i imprezy okolicznościowe
organizujemy od września do czerwca.

 • Bitki schabowe

  z sosem kurkowym
 • Kotlet schabowy

  zapiekany z pieczarkami i serem
 • Rolada z karkówki

  nadziewana morelą
 • Kotlet

  z piersi kurczaka
 • Zrazy ze schabu

 • Rosół

Szczegóły tutaj...