Atrakcje

(0 głosów)
Ściernisko warsztaty dla dzieci. Kuchnia włoska - PIZZA! Ściernisko warsztaty dla dzieci. Kuchnia włoska - PIZZA! sciernisko.pl

Naszym celem jest zapewnienie Wam i Waszym dzieciom beztroskiej zabawy! Mamy tysiące pomysłów, dlatego na każdy dzień tygodnia przygotowujemy inny plan zabaw.

Zapewniamy uśmiech, swobodę i pełen profesjonalizm! Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych animatorów!

Zapewniamy uśmiech, swobodę i pełen profesjonalizm! Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych animatorów. Nie boimy się złej pogody! Jeśli nie będziemy mogli wspólnie spędzić czasu na świeżym powietrzu, zorganizujemy doskonałą zabawę w przygotowanej na takie okazje świetlicy. Wypoczynek rodzinny nie jest tylko dla dzieci. Pamiętamy o naszych dorosłych gościach. Od lat organizujemy cieszące się dużym powodzeniem wieczorne spotkania dla Pań i Panów.

Zapraszamy także na zajęcia Nordic Walking, warsztaty garncarskie, warsztaty decoupage, a nawet rozgrywki siatkówki! Chętnie zabierzemy Was także na spływ kajakowy Brdą, podczas którego zakochacie się w naszej cudownej rzece. I najważniejsze: wszystkie proponowane przez nas atrakcje są w cenie pobytu.

Ostatnio zmienianywtorek, 26 marzec 2019 10:33
Etykiety :
Więcej w tej kategorii: Wesela w nowej sali Oferta dla firm