Wiejskie zwierzęta? Oto one! – Agroturystyka Ściernisko

Zwierzaki mieszkające na wsi? Oto one! Nasze zwierzaki to nasi najlepsi przyjaciele.
Wielu z nich jest z nami już od dawna. Nasi goście dobrze je znają i kochają. Dzieci wracają co rok, by znów je zobaczyć.
Zwierzyniec w agroturystyce Ściernisko

Kuc szetlandzki Maciek

W naszym gospodarstwie agroturystycznym mieszka najdłużej. Kiedy się u nas pojawił, chętnie woził dzieci na swoim grzbiecie. Ostatnio nasz kucyk jednak postanowił, że nie chce już nikogo wozić. W związku z tym jeździmy z gośćmi do pobliskiej stadniny konnej na przejażdżki konne. Maciusia za to rozpieszczają dzieci, codziennie karmiąc go jego ulubionymi przysmakami: jabłkiem i marchewką.

Zwierzyniec w agroturystyce Ściernisko

Koza Klara

Koza to nieodzowny mieszkaniec polskiej wsi. Ze zdjęcia obok uśmiecha się do Was nasza piękna Klara. Jest nie tylko dostojna, ale również bardzo grzeczna. Bardzo lubi jeść. Szczególnie upodobała sobie wszelkiego rodzaju kwiaty.

Zwierzyniec w agroturystyce Ściernisko

Nasze kury i króliki

Kury nioski codziennie znoszą jajka dla gości naszej kaszubskiej agroturystyki. Dzięki nim nasze śniadania są wyśmienite. Króliki to ulubieńcy dzieci naszych gości. Można je brać na ręce i przytulać. To prawdziwi milusińscy.

Zwierzyniec w agroturystyce Ściernisko

Oswojone daniele

Oswojone daniele to prawdziwa gratka dla wszystkich. Maciej i jego młodsza koleżanka Hania bardzo lubią dzieci. Można do nich podejść, nakarmić je jabłuszkiem i pogłaskać po pyszczku.

hetor czarek rozi

Hektor, Czarek i Rozi

To przyjaciele naszych gości i wszystkich dzieci. Nasze gospodarstwo agroturystyczne dzięki tym pieskom jest miejscem przyjaznym dzieciom i rodzinom. Te zwierzaki uwielbiają się bawić. Można je głaskać i przytulać. Nasze pieski bardzo lubią chodzić na spacery z gośćmi, by nikt nie zgubił drogi powrotnej.