Pokoje

(0 głosów)
Pokój Domki Leśne. Gospodarstwo agroturystyczne Ściernisko Pokój Domki Leśne. Gospodarstwo agroturystyczne Ściernisko sciernisko.pl

Pokoje Dla naszych gości przygotowaliśmy pięć pokoi w budynku szeregowym: - jeden dwuosobowy, - dwa trzyosobowe, - dwa czteroosobowe (wersja studio). Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę.

AGROTURYSTYKA

Pokoje różane mogą być wynajmowane w dwóch wariantach. Duża rodzina może wynająć całość. Jeżeli natomiast przyjeżdża do nas tylko jeden rodzic z dzieckiem wówczas udostępniamy każdy z pokoi oddzielnie. Pokoje brzozowe to jeden pokój z łazienką i dwa pokoje w wersji studio z łazienką. Dużej rodzinie możemy udostępnić wszystkie pokoje. W przypadku mniejszych rodzin (1+1, 2+1) pokoje możemy przydzielić oddzielnie. Aneks kuchenny jest wspólny i mieści się na korytarzu.

DOMKI LEŚNE

Trzy nowe domki nazwaliśmy leśnymi, ponieważ znajdują się na samym skraju lasu. Każdy z nich składa się z dwóch mieszkań dwupokojowych ( studio), z oddzielnym wejściem. Wyposażone są one w łazienki i aneks kuchenny.

Ostatnio zmienianyśroda, 14 luty 2018 12:02
Etykiety :
Więcej w tej kategorii: Kontakt
Summer Grill

Imprezy Wesela

Już od 150 zł za osobę

Menu Będzie naprawdę smacznie.
Wesela i imprezy okolicznościowe
organizujemy od września do czerwca.

 • Bitki schabowe

  z sosem kurkowym
 • Kotlet schabowy

  zapiekany z pieczarkami i serem
 • Rolada z karkówki

  nadziewana morelą
 • Kotlet

  z piersi kurczaka
 • Zrazy ze schabu

 • Rosół

Szczegóły tutaj...